OVER THE MOON
2020

OVER THE MOON

Pohádkový příběh o odvážné dívce, která sestrojí raketu a vydá se do vesmíru, aby dokázala existenci krásné
Chang'e, která na Měsíci čeká již tisíc let na svou lásku. 

8.45

Fei Fei se těžko vyrovnává se smrtí svojí maminky. Jako nejdražší vzpomínka na ní, jí zůstalo vypravování o krásné Chang'e, která se stala nesmrtelnou a již tisíce let čeká na Měsíci na svou lásku. Fei Fei v existenci této ženy skutečně věří. Když si její tatínek přivede domů novou přítelkyni, která má navíc malého otravného syna, rozhodne se Fei Fei otci dokázat, že Chang'e skutečně existuje a oživit mu tím vzpomínky na jeho zesnulou ženu. Doufá, že to otce přesvědčí, aby spolu zůstali jen oni dva, jako to bylo doposud.

Sestrojí proto vesmírnou raketu, vezme si na pomoc svého králíčka a vydá se vstříc do vesmíru. V raketě jí, ale překvapí malý Chin, který se tam nepozorovaně vplížil a společně havarují na Měsíci.
Zjišťují, že Chang'e skutečně existuje, jen není taková jakou si jí Fei Fei představovala. A navíc není na Měsíci sama - pobíhají tam oživlé měsíční koláče, svítící zelený pes a další zvláštní bytosti.
Získá Fei Fei svou návštěvou skutečně to co hledala nebo se vrátí domů s úplně novým pohledem na věc? Tedy pokud se vrátí.

HODNOCENÍ 8/10

Pohádka Over The Moon je svým způsobem zvláštní, je zasazena do čínského prostředí, tudíž nás mohou překvapit zvyky a celkové prostředí ve kterém se první část filmu odehrává.
První část je zasazena do běžného života a vidíme, jak maminka malé Fei Fei chřadne až zůstane malá dívka sama s tatínkem. Mají pekárnu, pečou koláče. Až do chvíle než se v jejich životě objeví nová žena a její syn. Tehdy začne pohádková část - cesta raketou do vesmíru, živé barevné koláče, svítící pes a další prazvláštní tvorové v barvách duhy. Některé části působí až depresivně - smrt maminky, smutek malé holčičky, uvědomění života a smrti a pak jsou tu další části, která působí naprosto opačně - barevné postavičky, zpěv a tanec.
Nicméně, pohádka je to pěkná. Pro mě byl začátek trochu slabší a působil až zbytečně smutným dojmem. Zbytek příběhu se mi líbil, i když v některých částech bylo až moc zpěvu. Konec byl povedený. A co musím opravdu vyzdvihnout je velice pěkná animace, uvidíte opravdu kvalitně vytvořené postavičky, což byl jeden z hlavních důvodů proč jsem si pohádku pustila.

Photos
Videos & Trailers
00:02:46
00:03:37
00:02:00
00:02
00:14:22
10 Comments
 • John Doe
  Únor 3, 2020

  Consequat nisl vel pretium lectus. Tortor aliquam nulla facilisi cras fermentum odio eu feugiat. Dolor sed viverra ipsum nunc aliquet. Dictumst quisque sagittis purus sit. Purus in massa tempor nec feugiat nisl.

  6 out of 10

  • Linda Williams
   Únor 3, 2020

   Feugiat nisl pretium fusce id. Nec ultrices dui sapien eget mi proin. Eu volutpat odio facilisis mauris sit amet massa vitae.

   • John Doe
    Únor 3, 2020

    Mattis ullamcorper velit sed ullamcorper morbi tincidunt. Diam volutpat commodo sed egestas egestas fringilla.

   • Roselyn Fowler
    Únor 3, 2020

    Senectus et netus et malesuada fames. Sagittis nisl rhoncus mattis rhoncus urna neque.

   • Angel Paul Larsen
    Únor 3, 2020

    Massa ultricies mi quis hendrerit dolor. Hendrerit dolor magna eget est lorem ipsum dolor.

  • Roselyn Fowler
   Únor 3, 2020

   Neque egestas congue quisque egestas. Eget aliquet nibh praesent tristique magna sit amet purus. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis vel eros.

   • John Doe
    Únor 3, 2020

    Nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies leo. Sed libero enim sed faucibus turpis. Maecenas volutpat blandit aliquam etiam.

 • Linda Williams
  Únor 3, 2020

  Nibh nisl condimentum id venenatis. Pretium quam vulputate dignissim suspendisse. Dui id ornare arcu odio ut sem. Fames ac turpis egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi.

  8 out of 10

 • Roselyn Fowler
  Únor 3, 2020

  Neque egestas congue quisque egestas. Eget aliquet nibh praesent tristique magna sit amet purus. Massa vitae tortor condimentum lacinia quis vel eros.

  10 out of 10

 • Angel Paul Larsen
  Únor 3, 2020

  Massa ultricies mi quis hendrerit dolor. Hendrerit dolor magna eget est lorem ipsum dolor. Tellus orci ac auctor augue mauris.

  8 out of 10

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Movie, TV Show, Filmmakers and Film Studio WordPress Theme.

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close

By signing in, you agree to our terms and conditions and our privacy policy.

New membership are not allowed.

Archivy
Noxe Studio

The Noxe Film Studio
1418 Noxe Street, Suite 3845
California, USA

Center Office

+(01) 426-9824
hello@gloriathemes.com
12369, New York, USA

All Right Reserved 2020 The Noxe Studio. Powered by Gloria Themes.